Angļu valodas dialogs:

Sveiks Mike!Hi Mike!
Hi Robert!Sveiks Robert!
I beidzot figured it out.Es finally to izdomāju.
What tieši?Ko exactly?
Vai esi pamanījis that mūsdienās everyone is running somewhere ?Have you noticed, ka nowadays visi veikala tuvumā kaut kur skrien?
Yes, un?Jā, and?
Agrāk, everyone ran to the store for something, like alus for example.In the past visi skrēja uz veikalu pēc kaut kā, piemēra pēc beer.
Yes, that's what I also domāju.Jā, es ar tā thought.
Well, that's not the case anymore.Nu tā tas vairs nav.
How so?Kā tā?
Everybody is running prom. Visi bēg away.
From what? No kā?
From prices in stores, protams. What else?No veikalu cenām, of course. No kā tad vēl?
Oh, I see? I never thought par to.Ak tā? Es gan nebiju iedomājies about that.
Well, Mike, now you know. How labi that I told you. Bye!Nu redzi nu Mike, tagad tu zini. Cik good, ka es tev pateicu. Atā!
Yes, bye! Jā, atā!

Just English:

- Hi Mike!

- Hi!

- I finally figured it out.

- What exactly?

-Have you noticed, that nowadays everyone is running somewhere?

- Yes, and?

In the past everyone ran to the store after something, like beer for example.

Yes, that's what I also thought.

- Well, that's not the case anymore.

- How so?

Everybody is running away.

- From what?

- From prices in stores, of course. What else?

- Oh, I see? I never thought about that.

- Well, Mike, now you know. How good that I told you. Bye!

- Yes, bye!

Kā prasme veidot dialogus angļu valodā var palīdzēt iemācīties valodu?

Valoda nav tikai jauni vārdiņi un gramatika. Vidēji cilvēks katru dienu vidēji pasaka 7000 vai pat daudz vairāk vārdu. Lielāko daļu sastāda dialogi ar radiem, draugiem un darba kolēģiem.

Ja vēlies, iemācīties valodu, tad ātrākais ceļš ir dialogu veidošana ar kādu, kurš prot angļu valodu tekoši, un spēj tev pateikt nezināmos vārdus un palabot gramatiku. Ja ikreiz skatīsies vārdnīcā, tad tas prasīs ilgu laiku.

Metode, ko esmu izstrādājis palīdzēs tev ļoti efektīvi sākt veidot teikumus, kurus varēsi iesaistīt dialogos. Un ja vēlies privātstundas, tad droši sazinies ar mums, izmantojot kontaktos pieejamos saziņas kanālus.

Dialogs var būt arī iekšējs. Uzdod sev jautājumus izmantojot tev zināmos angļu valodas un centies pats arī atbildēt. Ja kāds vārds nav zināms, tad meklē to manis izstrādātajos valodas līmeņos, kur varēsi atrast aptuveni 5000 vārdus, kas iesaistīti teikumos, kas tiek izmantoti gan ikdienā, gan retāk.

Ja runājam par lasīšanu, tad mums it sevišķi patīk lasīt dialogus, jo tie ir viegli lasāmi, bet tai pat laikā daudz ko pastāsta par cilvēkiem, situācijām un vietām. Dialogi ir neatņemama jebkura stāsta sastāvdaļa.

Kas vēl var palīdzēt apgūt valodu?

Raksti dienasgrāmatu, skaties filmas, klausies radio (piemēram BBC), skaties YouTube video, klausies dziesmas un dziedi līdz. Lasi, cik daudz vien iespējams, dažādu literatūru, sākot no žurnāliem un beidzot ar grāmatām. Internetā ir bezgalīgi daudz interesantu rakstu par dažādām tēmām, kurus reizēm ir ļoti aizraujoši palasīt. Vēl ir arī ļoti daudz blogu. Arī es rakstu blogu, kas Tev krietni palīdzēs angļu valodas apguvē. Katru dienu cenšos tajā ielikt kādu jaunu rakstu vai atziņu ar audio.

Pirkumu grozs